Uroczystość Chrztu Pańskiego, rok C

13 stycznia 2019

1.Dzisiejszą niedzielą kończymy Okres Bożego Narodzenia, chociaż kolędy można śpiewać do 2 lutego. Dzisiaj o godz.: 1800 nabożeństwo różańcowe z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. Dzisiaj o godz.: 1600 spotkanie opłatkowe dla członków wszystkich Grup Duszpasterskich istniejących przy naszej parafii. Zapraszamy.

2. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz.: 900 spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania a o godz.: 1700 msza św. Dla dzieci przygotowującej się do Pierwszej Komunii św. i ich rodziców.

3. W związku z trwającym Synodem w naszej Archidiecezji ks. Arcybiskup Grzegorz Ryś zwraca się do wszystkich wiernych z prośbą o wypełnienie ankiety na temat życia parafii. Ankieta jest anonimowa i znajduje się na stronie Archidiecezjalnej.

4. Trwa Wizyta Duszpasterska zwana Kolędą, w tym tygodniu jest następujący porządek:

Poniedziałek:    ul. Zielona 14-66 i 69-75

Wtorek:             ul. Zielona 13-59

Środa:               ul. Zielona 61-65 i Więckowskiego 71- 97

Czwartek:          ul. Więckowskiego 55-69 i 22-26

Piątek:               ul. Więckowskiego 28-56

Sobota:          ul. Więckowskiego 58-100

Kolędę rozpoczynamy od godz.: 1600 a w sobotę od godz.: 1000. Bardzo prosimy, aby w miarę możliwości podczas odwiedzin kapłana obecni byli wszyscy domownicy. Jest to bowiem doskonała okazja do wspólnej modlitwy o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny. Prosimy o przygotowane i zapalone świece oraz umieszczenie na stole kropidła i wody święconej. Niech przyjęcie kapłana i wspólna modlitwa będzie wyrazem naszej wiary w Boga i przynależność do Kościoła. Dzieci przygotowują zeszyty do katechezy. Prosimy Panów o pomoc w kolędzie.

5.  Ze względy na Kolędę w soboty kancelaria będzie nieczynna.

6. Jeszcze są wolne intencje mszalne na najbliższe niedziele i dni powszednie.

7. W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby:

Śp. Pawła Porada

Śp. Teresy Pacuszka